SEPETİM

Sürekli Büyüyen Kazanç Fırsatı

Bayi

 • Ticaretiniz tarım sektörüne yönelik ise ürünümüz tam size göre!
 • Tamamen doğal solucan gübremizi tanıtın hem müşteri sayınız hem de kazancınız artsın!
 • Doğal solucan gübresi; bahçesinde peyzaja, tarlasında doğal tarıma ilgi duyan herkese hitap etmektedir!
 • İşletmenizde doğal solucan gübremizi satın, ekstra kazanç elde edin!
 • Sürekli kazanabileceğiniz bir yapıya dahil olun!

Neden Biz?

 • Kendi müşteri portföyünüzü oluşturun, ürünlerimizi pazarlayın, gelirinizi daha da arttırın!
 • Daha verimli bir toprakla organik tarım için bize katılın!
 • Siz satarken kazanın, kullananlar verim artışından kazansın!

Bayi Özellikleri

Ticari faaliyetiniz veya çevreniz tarım sektörüne yönelik ise organik solucan gübresi ile kaliteli üretim ve verime dayalı kazanç sağlama olanağı elde edeceksiniz.

Müşterilerinizin memnuniyeti sayesinde sürekli büyüyen bir ticaret imkânı bulacaksınız.

Bilgi ve tecrübelerimizi sizinle paylaşarak müşterilerle en doğru şekilde iletişime geçmenizi sağlayacağız.

Türkiye'nin en kaliteli ve değerli gübresini bölgenizde siz pazarlayacaksınız.

İl bayiimiz olduktan sonra ilçelerinizde alt temsilcileri oluşturarak güçlü bir satış sinerjisi ve ek kazanç imkânı yakalayacaksınız.

Kazanç Planı

Satışlardan %20, yükselen cirolarda %5+%5 toplamda %30'a varan kazanç olanağı sunuyoruz. Diğer bir ifadeyle ilk sipariş ile %20 kazanç elde etmeye başlayacaksınız. Toplam ciro 90.000 TL ve üzerine ulaştığında geçmişe dönük ek %5; toplam ciro 190.000 TL ve üzerine ulaştığında ise %5 kazancın üzerine ilave %5’lik bir kazanç daha elde ederek toplamda %30’a yakın gelir oluşturacaksınız.

190.000 TL’lik ciroyu geçtikten sonra hem düzenli %30 kazanç, hem de bayilere sunacağımız çeşitli projelerde cazip şartlarla yer alma fırsatı elde edeceksiniz.

Sizden ürün alan ve bu ticarete dahil olmak isteyen bayi veya temsilci adayları sizin referansınızla bize katılırsa bunların kazançlarından; bayi olurlarsa %5, temsilci olurlarsa %10 sürekli kazanç elde etme olanağı bulacaksınız. Bunların sayısı sınırsız olduğu için gelirinizden fazlasını kazanma imkânı bulabileceksiniz. Sizin referans kodunuz ile kaydolmak yeni , bayi ve temsilcilerden kazanç elde ederken, bunların kazandıracağı yeni bayi ve temsilcilerden ise sadece onlar fayda sağlayacaktır.

Şartları daha sonra belirtilmek üzere, hazırladığımız diğer projeler (mantar, balık yemi, organik üretilen meyve-sebze, Avrupa’da tarım imkânı gibi) içinde de yer alabileceksiniz.

Direkt satış yapmadığımız ve en yakın bayi üzerinden kazanç elde edildiği için, örneğin bölgenizden bize ulaşan alıcıları ya da Tarım Kredi Kooperatifi üzerinden gelebilecek talepleri size zahmetsiz kazanç olarak sunacağız.

180 takvim günü içinde iade imkânı ile ilk sipariş toplamı asgari 50.000,00 TL (ElliBinTürkLirası) olmak zorundadır. İlk siparişte %20 bayi indirimi uygulaması ile stok amaçlı olarak ürünleri 40.000,00 TL (KırkBinTürkLirası) ödeyerek satın almış olacaksınız. Sonraki siparişleriniz asgari 1.000,00 TL (BinTürkLirası) ve üzeri olmalıdır. Talep etmeniz halinde ürünler müşterilerinize firmamız tarafından gönderilecek; zamandan ve nakliye masrafından tasarruf edebileceksiniz.

Ürünlerin Avantajları

2 yıl süren uzun gübre üretim süreciyle en kaliteli katı solucan gübresini üretiyoruz.

Teknolojik imkanlarla katı solucan gübremizin mikroorganizmalar ve mikro elementler dahil tüm yararlı içeriğini alarak mucizevi özellikteki sıvı gübremizi hazırlıyoruz.

Yaptığımız AR-GE çalışmaları ile en uygun kullanım reçetelerini ve uygulama tekniklerini belirleyerek gübremizin tarım arazilerinde çok verimli ve kaliteli ürünlere dönüşmesini sağlıyoruz.

Sizlere bu konularda destek olacak dosya, afiş, broşür ve raporları müşterilerinize sunma imkânı sağlıyoruz.

Doğal solucan gübremizin yeşil olan tüm bitkilerde kullanabilecek özellikleri sayesinde sulu tarıma, peyzaj alanlarına, seracılığa, meyve-sebze bahçelerine, çiçekçilik ve dekoratif ağaç yetiştiriciliği gibi geniş kesimlere hitap edebileceksiniz.

Katı solucan gübresi bahçe, peyzaj ve fide ekimine uygun olup, 25 kg.’lık çuvallarda sunulmaktadır.

Sıvı solucan gübresi 0.25 cc., 0.50 cc., 1.000 cc., 5.000 cc., 10.000 cc., 20.000 cc.’lik bidonlarda sunulmaktadır.

Sürekli Büyüyen Kazanç Fırsatı

Sadece kendi satışlarınızdan değil, sizin tarafınızdan bu sektörde yer alacak bayi veya temsilcilerden sürekli kazanç imkânı sağlayacaksınız. ( onların satiş ciroları yükseldikçe sizin de kazançlarınız sürekli artacak, siz satış yapmasanızda düzenli gelir elde edeceksiniz.)

Kullanıcılar verim artışı sağladıkça sizden ürün almaya devam edecekler, hatta çevrelerine yayarak size büyük bir pazar sunacaklar.

Tarım Kredi Kooperatifi üzerinden yapılacak satışlardan pay alabileceksiniz (ilgili bölgeden ürün alan çiftçiler).

Pazarlama için destek

Bayii/temsilci bilgilendirme, pazarlama ve alt bayii bulma fikirleri

 • Kendi tarlanız varsa buralarda kesin kullanın, ev ,bahçe, villa, sitenizde kullanmak için önerin.
 • Akrabaların, yakın çevreniz de kullanması için rica edin.. onlara iyilik yapmış olacaksınız
 • Bölgenizde ( okulda, mahallede, işte, çalıştığımız şirkette ) bu ürüne ihtiyaç olabilir. Öneriniz
 • Pazarlama yeteneği güçlü ve çevresi olan ev hanımlarına doğru tanıtım yaparak önerin, onlarda bunu esnek çalışma sistemiyle gelir elde edecek şekilde pazarlasın.
 • Özellikle sektör içinde olan veya bu sektöre mal satan kişileri sisteme dahil ederek onlardan yüksek kazanc elde etme olanağı bulacaksınız ( ziraat Fakültesi öğrencileri, universite hocalari , ziraat muhendisi olan kisiler , ziraat için tohum ve makina satışı yapan kişiler, köy muhtarları , köyde büyük tarla sahipleri vb.. )
 • Tarim sektöründe olan kişilerle çevresi olan arkadaşlarınıza bu kişilere ulaşmak için sizin referansiniz ile bayii/temsilci olmasını önerin .. Böylece o kişilerin kapsama alanına sizde dolaylı olarak ( onların satışından pay alarak ) girmiş olacaksınız
 • Pazarlama çevresi olan ( farklı ürünleri zaten birçok kişiye satan ) kişilere ulaşın onları referansınızla bizim temsilcimiz olmasını önerin.
 • İkna kabiliyeti yüksek kişiler tanıyorsan bunlara bu satışta yer almalarını öner, böyle kişiler size çok fayda sağlayacaktır .
 • Türkiye de en kaliteli ve etkili gübreyi sattığınızı unutmayın. . ( duracell pil reklamı gibi bizim ürünler piyasadaki ürünlerden pahalı bile olsa etki ve verim artışı ile mukayese edince en ucuzu olacaktır )
 • Reçetede belirtilen Uygulama miktarı ve zamanı dikkat edilmeli ve doğru kullanılmalı. .İstenilen sonuca ulaşabilmek için ( unutulmamalı ki; toprak kaliteli olmalı içinde bitki ihtiyacı için eksik olan element varsa öncelikle bunu çözmesi gerekir , sonra gübremizi kullanılırsa etki istenilen seviyede olur )
 • Ev, Bahçe villa, site ( çimen, ağaç , çiçek ) kullanımı önemli bir referans olacaktır. Özellikle site uygulaması yapınca tüm site sakinlerine bunun reklamını yapmayı ihmal etmeyin ( Gübre etkisini gösterdikleri sonra )
 • Meyva ağaçları için bölgesel Üretimden dolayı kullanıcıları sizde araştırıp bulun ( Bursa’da şeftali ve kestane , Malatya’da kayısı, Manisa’ da üzüm, Ege’de zeytin vb.. )

Bayii / Temsilci satış pazarlama sistemi bir Piramit sistemi değildir.

Sadece sizin referansınız ile gelen yeni üyelerden kazanç elde edebileceğiniz tek halkası olan, belli bir kazanç yüzdesini geçmeyen üretici içinde makul bir sistemdir. ( örnek : temsilci ise %10 , bayii ise %20 kazanç ile başlar + elde edeceği toplam ciro üzerinden %5+%5 toplamda %10’u geçmeyen bir miktar daha kazanır, toplamda %20-30 kazanca ulaşır. Buna ek olarak kendi referansı ile bulacağı kişilerin satış cirosundan ( bayii ise %5, Temsilci ise %10 ) kazanç elde edeceği bir yapı ile en fazla %30-35 kazanç elde edecektir. ). Diğer alt bayii ve temsilciler de sizin gibi ilk kazançlarını yukarda belirttiğim oranda kazanırlar.

Kazancın elde edilmesi ise şöyle olacaktır

Biz temsilci olarak giriş yaptınız ve 1000 birim satış yaptınız. Bu satışlardan dolayı ek kazanç limitini iki kez geçtiğinizi düşünelim. %10 +%5 +%5 toplamda %20 yani 200 birim kazanç elde ettiniz. Ayrıca sizin referansınız ile 1 bayii ve 10 temsilci buldunuz ve bunlarda sizin kadar satış yaptı . ( referans ile kayıt yapacak kişi sayısı sınırsız olacaktır ama herkes sadece referansı ile üye olan kişilerden kazanç payı alacaktır ) .

Bunlardan size, bayii için %5, 50 birim + temsilci için %10, 100 birim x 10 kişi ile 1000 birim kazanç gelmiş olacak . Toplamda siz 200 + 50 + 1000 = 1250 birim kazanç elde etmiş olacaksınız. Görüldüğü gibi sizin çabanın dışında çok fazla ek gelir imkanı oluşuyor. En önemlisi de bu ürünü kullananlar verim artışı ile kazançlı ve mutlu olacakları için hem kendileri tekrar Sipariş verecekler, hemde çevrelerine önerecek size yeni yeni kazançlar oluşturacaklar.

Gübremizin kalitesini şu ifadeler ile açıklayın

Biz düzenli ve aynı tür yem vererek solucanlardan her zaman aynı kalite standartı gübre alıyoruz. Ayrıca bu gübrenin olgunlaşması, içeriğin %100 solucan gübresi kalması , sağlık veren sölem sıvısı yeterince gübreye karışması gibi nedenler ile ancak 2 yıl içinde kullanıma hazır hale getirip satışa sunuyoruz. ( kati gübre çoğu küçük üretici ve hemen para kazanma endişesi içinde olan büyük işletmelerde bile bu şekilde sunulmuyor!.) Her ne kadar ana element kısmında birbirine yakın özellik gibi görünen analiz değerleri olsa bile; bitkiye en önemli katkıyı sağlayacak yararlı mikroorganizma ve mikro element detayları analiz sonuçlarında olmadığı için gerçek fark çoğu zaman uygulama sonunda görülecektir.

Sıvı gübre üretimi ise yukarda anlattığımız kalitede ürettiğimiz katı gübre içeriğini teknolojik imkânlarla ( 30 yıllık tecrübesi olan Yurtdışı üreticiden alınan bilgiler ile geliştirilen makinalarla) içeriği çok zengin ve tüm mikro elementler ile yararlı mikroorganizmalar alınarak hazırlanmış bir gübreye dönüşüyor. Böylece daha az kullanım da bile daha etkili sonuçlar almamızı sağlıyor.

Tüm bu belirttiğimiz kalite standartlarını Yurtdışı danışman Şirket ve Selçuk Üniversitesi desteği ile Laboratuar ve açık alanlarda ciddi ar-ge yaparak oluşturup reçeteyi size sunuyoruz.

Katı gübreyi sadece fide ekiminde ve ev bahçe uygulamalarında öneriyoruz. Bitki katı gübreyi de sıvı formda alabildiği için; verilen su veya yağmur ile toprağa besinlerini verir. Köklere denk gelmesi ve bunu alabilmesi ancak %10 nispetinde olabilmektedir. Sıvı gübre kullanımı ise püskürtme ile yapraktan verildiği için çok az bir kısmı toprağa düşer ve %80 oranında bitki almış olur. Kullanım miktarı ve yapılan ödeme dikkate alınırsa katı gübre sıvı gübreden yaklaşık 10 kat daha pahalı olduğu görülecektir. Sonuç olarak aynı masraf ve etkiyi karşılaştırırsak nerdeyse 80 kat daha cazip bir ürün olacaktır sıvı gübre kullanımı.

RİSK YOK

Bayii veya temsilci olan kişiler ilk alim limitlerinde ürün aldıktan sonra ileride bu sistemden çıkmak isterse , elinde kalan ürünü iade ederek verdiği parayı 6 ay içinde geri alabilecek. Böylece satamadığı veya başarısız olduğu bu sistemden hiç zarar etmeden çıkabilecektir.

Bizim şirketi doğru tanıtın

Sektörde 30 yıldır ciddi katkısı olan Yurtdışı firma danışmanlığı ile yol alan, hammadde ihtiyacı için stratejik ortaklar ile güçlenen ( büyükbaş hayvan çiftliği ve tarım araziler olan büyük ortaklar ) . Tüm ar-ge çalışmaları ve büyük üreticilere hizmette Selçuk Üniversitesi ile işbirliği yaparak uygulama başarısını kanıtlayan. Sektörde büyük üretici olma hedefi ile pazarda marka olacak yatırımlar yapan. Bayii/temsilci sistemi ile tüm Türkiye’de ürünlerine ulaşmanın kolay olacağı bir sistemle çalışmalar yürüten. Kendisi ile yol alan üreticilere ve bayii/temsilcilere destek olacak projeler ve imkanlar sunan , kurumsal kimliğe önem veren bir şirketiz. Yenilikçi yaklaşımlar ile gübremizden faydalanarak oluşturduğumuz farklı ürünleri sunma gayreti içinde olacağız ( antioksidan özelliği olan MANTAR üretimi , çiftlik balıklarına yönelik BALIKYEMİ, kendi tarlalarımızda üreteceğimiz organik meyve/sebze vb.. )

En önemlisi, biz üreterek sizde bunu kullanarak mutlu olacağınız, çevrenize bunu rahatlıkla önereceğiniz, her zaman güveneceğiniz bir ürün olacak olması. ..